„Naszym paradoksem jest to, że jednocześnie kochamy zmiany i ich nienawidzimy. Tym, czego naprawdę chcemy jest sytuacja, gdy rzeczy pozostają takie same, ale stają się lepsze.” Sydney J. Harris

Wiesz, że tak się nie da, prawda? Zmiany trochę kosztują, trochę bolą, ale… Chciałyśmy tej zmiany dla Was, aby sklep był ładniejszy, nowocześniejszy, wygodniejszy, wciąż bezpieczny.

Zmiany w e-tutorial.eu

Stąd decyzja o rewolucyjnej zmianie. Nie jest to zmiana kosmetyczna, jest to zupełna zmiana platformy sprzedażowej.

Wraz z tą zmianą pojawiły się w sklepie nowe funkcje:

  • Lista życzeń, czyli miejsce gdzie możecie dodać tutoriale i wzory, które Wam się podobają, ale w danej chwili nie chcecie czy możecie ich kupić.
  • Możliwość wielokrotnego pobierania zakupionego pliku (bez limitu ilości pobierań i bez limitu czasowego) – bezpośrednio na stronie w zakładce Moje konto > Pliki do pobrania.
  • Możliwość przesyłania bezpośrednio przez sklep zdjęć do Galerii klientów
  • Możliwość komentowania wpisów w popularnym systemie Disqus.

Nowy design sklepu pozwolił pokazać większe zdjęcia produktowe, galerię zdjęć klientów, zgrupować posty z kategorii Baza wiedzy w jednym miejscu itd. itd.  Po raz pierwszy prezentujemy twarze naszych autorów. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całym serwisem

Zmiany znalazły odzwierciedlenie w niektórych zapisach regulaminu. Pełna jego treść dostępna jest tutaj: REGULAMIN.

Zmianie nie uległy Twój login (email) i hasło czyli logujesz się dokładnie tak jak w dotychczasowym sklepie.

Na dobry początek

Jeśli zdecydujesz się sprawdzić jak działają zamówienia, wykorzystaj kupon rabatowy:

Ryzyko

Każda tak duża zmiana wiąże się z ryzykiem. Nie da się go uniknąć! Idziemy jednak do przodu zgodnie z hasłem “Przygotuj się ponad miarę a potem daj się ponieść!”

Może coś zostało przeoczone, może coś nie zadziała tak jak powinno lub tak jak Tobie wygodnie. Nie wahaj się informować nas o tym, Zmieniamy się na lepsze dla Was ale i dzięki Wam. Z prawdziwym drżeniem serca i z niecierpliwością czekamy na opinie, uwagi, sugestie. Zapraszamy do kontaktu mailowego: extrano@e-tutorial.eu lub poprzez system wiadomości na Facebooku.

Newsletter

Przypominamy, że raz na miesiąc wraz z informacjami o nowościach i zmianach w sklepie wysyłamy nowy, nie publikowany wcześniej, darmowy wzór lub tutorial. Warunek jest jeden – trzeba się zapisać na newsletter 🙂 Jeśli nie jesteś subskrybentką newslettera, zapisz się, warto! Nie spamujemy, nie wysyłamy trzech maili dziennie. W każdej chwili z subskrypcji można zrezygnować poprzez link zawarty w każdym liście. Koperta poniżej przeniesie Cię do formularza zapisu.

 

Do zobaczenia w nowym e-tutorial.eu! Czekamy z niecierpliwością na Wasz odzew!

Pozdrawiamy,

Monika I Joanna

 

 

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł - podziel się lub polub!

W każdym newsletterze darmowy wzór lub tutorial !
Chcesz otrzymać zestaw wzorów udostępnionych w poprzednich naszych listach?