SHARE WEEK 2017

SHARE WEEK 2017

SHARE WEEK to autorski pomysł Andrzeja Tucholskiego polecania twórców przez innych twórców. Największy taki projekt w Polsce i jeden z większych na świecie. Niewyczerpane źródło wiedzy o wartościowych miejscach w sieci.

TOP 3 moich blogów

Najpierw 3 najbardziej inspirujące dla mnie blogi, blogi które miały niemały wpływ na to w jaki sposób pracuję i jak dziś wygląda e-tutorial.eu.

Pani Swojego Czasu – Aleksandra Budzyńska – kobieta wulkan pomagająca innym kobietom zrobić więcej, gdy czasu mało, uczy jak nie odkładać, jak planować i osiągać zakładane cele. Zmieniła moje życie!

Jacek Kłosiński – Masa wartościowej wiedzy przekazanej w spokojny, poukładany sposób. Balsam na moją buzującą głowę, pomaga mi ułożyć i doprowadzić do końca rozhulane plany

Liczy się wynik – Nieustające źródło motywacji! Bartek Popiel zaraża entuzjazmem; lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą od życia więcej. Nie dajcie się zwieść tytułowi, nie chodzi (tylko) o pieniądze.

TOP 3 blogów rękodzielniczych

Nie ma wśród nich typowych blogów rękodzielniczych, gdyż takie podglądam głównie po angielsku, a akcja Share Week 2017 dotyczy polskiej blogosfery. Jeśli znacie wartościowe polskie blogi rękodzielnicze dotyczące poszczególnych technik to podzielcie się w komentarzach. Spośród polskich blogów rękodzielniczych polecam:

365 odpowiedzi – Zamkniety już roczny projekt Małgorzaty Sowy: 365 odpowiedzi na pytania o biznesie handmade. Jak rozwijać własną markę rękodzielniczą, jak budować zaangażowanie wśród klientów, jakich błędów nie popełniać?

Qrkoko – Jak reklamuje się autorka: kursy rękodzieła, porady, tutoriale, wzory, artykuły, filmy i śladowa ilość kotów.

Royal Stone – Kopalnia tutoriali bedingowych

Doskonałym sposobem bycia na bieżąco jest aplikacja Feedly: m dostępna na urządzenia stancjonarne i mobilne.

Podcasty

SHARE WEEK 2017 to także wydarzenie dla podcasterów i youtuberów. Oficjalnie nie mogę zgłosic moich typów (blogerzy plecają blogerów, podcasterzy podcasterów a twórcy wideo – youtuberów), ale skoro już polecamy to podzielę się moja listą podcastów: do słuchania w czasie jazdy na łyżwach, biegania, sprzątania i prasowania ;-):

Więcej niż oszczędzanie – jeden z najstarszych i najsłynniejszych podcastów dotyczących pieniędzy: finansów osobistych, wolności finansowej i szerzej.
Więcej niż zdrowe odżywianie – podcast o zdrowym stylu życia, w tym zdrowym odżywianiu

Lepiej teraz – “Zmieniaj świat, jak goście Podcastu Lepiej Teraz. Spraw to swoimi działaniami, a nie opiniami” Nie wiesz jak zacząć “żyć lepiej”? Historie z życia wzięte, wywiady z ludźmi, którzy zainspirują Cię do zmiany i postawienia pierwszego kroku do stworzenia życia, o którym marzysz.

Znajdziesz w podcastach więcej wiedzy i inspiracji niż myślisz! Słucham praktycznie każdego odcinka wymienionych podcastów. Sporadycznie także innych: Po nitce Ariadny, Manadżer Plus, Start up my life. Z anglojęzycznych: This is your life, The minimalists

Najnowszymi doniesieniami ze świata podcastu twórcy dzielą się m.in. w grupie FB W ruchu słucham podcastówTam również można znaleźć pomoc techniczną, jak słuchać podcastów. Ja słucham przez iPhone (dedykowana aplikacja na iPhony) i stacjonarnie przez iTunes i aplikację Grover Podcast.

A Ty?

Co czytasz, czego słuchasz? Podziel się komentarza lub przystąp do akcji SHARE WEEK 2017. Akcja trwa do 26 maraca 2017 r. Podsumowanie pojawia się zwykle kilka tygodni później. Podsumowanie zeszłorocznej akcji: SHARE WEEK 2016.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł - podziel się lub polub!
  • Dziękuję za polecenie <3

W każdym newsletterze darmowy wzór lub tutorial !
Chcesz otrzymać zestaw wzorów udostępnionych w poprzednich naszych listach?