Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu:

  • wyślij email: sklep@e-tutorial.eu
  • zadzwoń: + 48 509 361 846
  • napisz list: TAURIEL-DESIGN Joanna Młodkowska-Brach, ul. Kościuszki 22B, 05-070 Sulejówek, woj. mazowieckie
  • skorzystaj z formularza kontaktowego:

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji “Częste pytania”, w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związane z zakupami w naszym sklepie.

Częste pytania 

 

Współpraca:

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany oferowaniem własnych instrukcji w sklepie e-tutorial.eu skontaktuj się z nami wysyłając zgłoszenie na adres:

extrano@e-tutorial.eu

Zgłoszenie powinno zawierać min. jedną kompletną instrukcję, która byłaby przeznaczona do sprzedaży w sklepie lub stanowiłaby darmowy tutorial. Jeśli sprzedajesz juz własne instrukcje w języku polskim lub innych językach, prosimy o podanie adresu sklepu / bloga / strony internetowej. Odpowiedź dotycząca zgłoszenia zostanie wysłana w ciągu 7 dni.

Jeśli chcesz podjąć współpracę, masz pomysły na instrukcje / wzory / szablony, a potrzebujesz wsparcia napisz na wyżej wskazany adres zadając konkretne pytania :-).

 

Twoje prace w naszej galerii:

Jeśli chcesz, aby zdjęcia Twoich prac (wykonanych z wykorzystaniem tutoriali i wzorów dostępnych w e-tutorial) ukazały się w naszej galerii prac klientów i/lub w naszym newsletterze, prześlij nam zdjecie wykonanej pracy, najlepiej na jasnym / gładkim tle, w dobrym oświetleniu, w formacie .jpg, nie większe niż 1 MB. Przesyłając zdjęcie, wyrażasz jednocześnie zgodę na jego publikację.

 

W każdym newsletterze darmowy wzór lub tutorial !
Chcesz otrzymać zestaw wzorów udostępnionych w poprzednich naszych listach?