5 darmowych wzorów na lato! Wchodzisz w to?

Lato w pełni! Czas odpoczynku, nabierania wiatru w żagle! Jesteśmy weselsi, szczęśliwsi. Także bardziej gotowi na wyzwania, skłonni do podejmowania ryzyka! Czas wyzwań! Zawsze latem staram się spróbować czegoś nowego, nowego sportu, nowej techniki, nowego miejsca nowej drogi. Też tak macie? Wybrałam dla Was 5 darmowych wzorów kojarzących się z latem: łąka, ważki, kwiaty, bose stopy! Są wśród nich wymagające technicznie, wymagające nowych koralików, wymagające przełamania naszych przyzwyczajeń co do biżuterii. Próbujcie, pokazujcie rezultaty!

Proponuję Wam zatem spróbować, postawić sobie wyzwanie: spróbowania nowej techniki, nowego wzoru, nowych koralików, nowego rodzaju biżuterii!

 

Ważka

Biżuteria dla stóp

 

Kwitnąca bransoleta

 

Kwitnące kolczyki – Lotus

FREE beading pattern: Lotus Lace Earrings #Seed #Bead #Tutorials

Darmowe wzory w e-tutorial!

Przypominam, ze w sklepie e-tutorial mamy całą sekcję darmowych produktów, głównie wyjaśniających tajniki technik, ale nie tylko. Znajdziecie tam piękny kwiatowy wzór na bransoletkę peyote – do zrobienia w dowolnym zestawieniu kolorystycznym.

5 darmowych wzorów na lato! Wzór peyote Dancing Flowers

Wypróbujecie tych 5 darmowych wzorów na lato? A może macie, inne, własne ulubione wzory kojarzące się z latem? Podzielcie się zdjęciami na naszym FP: E-TUTORIAL FANPAGE!

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł - podziel się lub polub!

W każdym newsletterze darmowy wzór lub tutorial !
Chcesz otrzymać zestaw wzorów udostępnionych w poprzednich naszych listach?